Regulamin

1. Postanowienia ogólne

Sklep internetowy issi.com.pl jest własnością firmy:

ISSI Izabela Goszczyńska os.Lotnictwa Polskiego 13d/9  60-406 Poznań    NIP: 7811676976  REGON: 302445174

Dokonanie zakupu jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.

Ceny produktów umieszczone w sklepie issi.com.pl podane są w PLN i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT, cła i podatki oraz nie obejmują kosztów wysyłki.

Ceny podane przy towarach są obowiązującymi w chwili zamówienia.

Złożenie zamówienia przez stronę issi.com.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

Sklep internetowy issi.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów oraz cen przesyłki znajdujących się w ofercie, wprowadzania i usuwania towarów z oferty, jak również do czasowego zamknięcia sklepu.

Sklep internetowy issi.com.pl zastrzega sobie prawo przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.

2. Warunki zamówienia i sprzedaży

Warunkiem dokonania zakupu w sklepie jest podanie prawdziwych danych osobowych oraz poprawnego adresu wysyłki.

Zamówienie zostaje przyjęte w chwili otrzymania informacji z systemu sklepu (złożenie zamówienia przez klienta oraz po dokonaniu opłaty) i wysłaniu potwierdzenia Klientowi drogą e-mail.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 16.00, w soboty, w niedzielę oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Zamówienia towaru przyjmowane są:

7 dni w tygodniu, przez stronę internetową issi.com.pl  oraz poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się w zakładce " Kontakt".

Prezentowane na stronach sklepu zdjęcia i inne formy wizualizacji oraz prezentacji przedmiotów nie oddają ich rzeczywistej wielkości i mają jedynie charakter informacyjny. Ze względu na różnice w parametrach monitorów , przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych. 

3. Czas wysyłki - Realizacja zamówienia

Na termin realizacji zamówienia składa się czas kompletowania zamówienia oraz jego gotowość do wysyłki. Wysyłka następuje zwykle do 2 dni roboczych po zrealizowaniu zamówienia.

Standardowo złożone zamówienie realizowane jest do 7 dni roboczych ( pon-pt).

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie sklep niezwłocznie poinformuje Zamawiającego o najszybszym możliwym terminie dostawy, a w przypadku wyczerpania zapasów o braku możliwości realizacji zamówienia.

W przypadku przekroczenia tego terminu informujemy klienta o późniejszej wysyłce. Zamówienia indywidualne/personalizowane realizowane są max.do 14 dni roboczych.

Maksymalny czas od zatwierdzenia zamówienia do wysyłki to 10 dni roboczych.

Sklep internetowy issi.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.

Przesyłka kurierska dostarczana jest w następnym dniu roboczym po wysłaniu z magazynu nadawcy.

Towary zamówione w sklepie issi.com.pl wysyłane są pod dowolnie wskazane adresy w kraju i za granicą.

4. Płatności i Transport

W sklepie internetowym issi.com.pl za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

* przelewem bankowym oraz za pomocą zintegrowanegych ze sklepem systemów płatności – Paypal oraz Płatności Shoper (Blue Media).

* za pomocą karty płatniczej:

Visa ,  Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic,Maestro

Podmiotem świadczącym obsługę Płatności Shoper  jest Blue Media S.A.

Towar dostarczany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

5. Paragony i faktury

Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny.

Paragon należy zachować na wypadek ewentualnych zwrotów lub reklamacji.

Na życzenie wystawiane są również faktury VAT.

7.Gwarancja

Wszystkie produkty Issi objęte są miesięcznym okresem gwarancji od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie defekty wynikające z winy producenta.

Gwarancji nie podlegają:

produkty przecenione

naturalne zużycie

uszkodzenia mechaniczne

wady jawne widoczne w dniu zakupu przy założeniu, że kupujący wiedział o nich w chwili zakupu

zabrudzenia

uszkodzenia (oraz przebarwienia) powstałe w wyniku nieprawidłowego użytkowania

Biżuterię należy chronić przed szkodliwym działaniem wody, kosmetyków,perfum,detergentów.Przechowywać w woreczku,w nienasłonecznionym miejscu.

ISSI nie odpowiada za indywidualne reakcje metali ze skórą np. srebro (próba 925) naturalnie utlenia się (ciemnieje), wymagając, co jakiś czas czyszczenia.

8. Zwroty, Wymiany i Reklamacje

Warunki zwrotu bez podania przyczyn:

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przekazanie do firmy Issi informacji o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru oraz odesłanie kompletnego towaru w stanie nienaruszonym.

Zwrot wartości towaru zostanie dokonany na wskazane konto w terminie do 14 dni roboczych od dnia przyjęcia zwrotu przez obsługę sklepu. Zwracany towar należy odesłać  na koszt Zwracającego.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany dokarty płatniczej Zamawiającego.

Warunki wymiany produktów:

Zakupione produkty klient może wymienić na inny kolor bądź model ( jeśli jest dostępny). Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki (decyduje data na paragonie). Artykuły odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane. Ewentualna późniejsza wymiana będzie rozpatrzona przez pracownika sklepu issi.com.pl

Wymiana zakupionego produktu Issi jest możliwa jedynie wówczas, gdy był nieużywany, jest kompletny i nieuszkodzony przez klienta.

Aby wymiana mogła zostać szybko przeprowadzona, należy:

Towar odesłać firmą kurierską na adres: Issi os. Lotnictwa Polskiego 13d/9 60-406 Poznań , zapakowany w  opakowanie ochronne  zapobiegające pognieceniu i zniszczeniu. Do przesyłanego do nas towaru dołączyć oryginalny paragon oraz opakowanie a także adnotację dot.wymiany. Koszty związane z wymianą (koszty dodatkowych przesyłek i ewentualnej różnicy w cenie) pokrywa kupujący.

Warunki reklamacji:

Jeżeli zamówiony przez klienta produkt nie jest zgodny ze specyfikacją zamówienia, lub posiada wady, sklep po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci jego równowartość.

Reklamacja zakupionego produktu jest możliwa jedynie wówczas, gdy był nieużywany, jest kompletny i nieuszkodzony przez klienta.

Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Aby reklamacja mogła zostać szybko rozpatrzona należy:

towar odesłać na adres:  Issi os. Lotnictwa Polskiego 13d/9 60- 406 Poznań , zapakowany w  opakowanie ochronne  zapobiegające pognieceniu i zniszczeniu oraz dołączyć adnotację dot. reklamacji.

Koszty przesyłki związane z reklamacją pokrywa kupujący.

Zwrot wartości towaru zostanie dokonany na konto wskazane w formularzu zwrotu w terminie do 14 dni roboczych od dnia przyjęcia zwrotu przez obsługę sklepu.

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Reklamacji nie podlegają:

naturalne zużywanie się produktu,

produkty posiadające uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania ( m.in. przebarwienia).

8. Postanowienia Końcowe

Korzystanie ze sklepu issi.com.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Sklep internetowy issi.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące dane klienta.

Prezentowane na stronie autorskie prace, wizualizacje, teksty oraz zdjęcia autorskie o charakterze utworu są prywatną własnością. Ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Podstawa prawna Dz. U. 94 nr24poz.83, sprost.:Dz.U.94 nr43poz.170

W sprawach nieregulowanych przez niniejszy regulamin stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl